Facebook
Средно училище "Христо Ботев" град Балчик

Изпитни сесии

 ГРАФИК НА ВТОРА ПОПРАВИТЕЛНА СЕСИЯ ЗА УЧЕБНАТА 2018/2019 ГОДИНА

В СРЕДНО УЧИЛИЩЕ "ХРИСТО БОТЕВ" ГРАД БАЛЧИК

АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ

 

Предмет

Дата

Час

Стая

Име,фамилия, клас

Български език и литература

19.08.2019 г.

9:00

№ 22

  1. Алденис Рамадан – V a клас
  2. Алеко Стефков – V a клас
  3. Али  Стефанов  V a клас
  4. Курбан Курбан – V a клас
  5. Селятин Кадиров – V a клас
  6. Ася Бисерова – VI б клас
  7. Ниази Ниази – VI б клас
  8. Петя Иванова – VIII a клас
  9. Роман Николаев – IX б клас
  10. Джанел Османов – X б клас

ИУЧ Български език и литература

20.08.2019 г.

9:00

№ 22

  1. Алденис Рамадан – V a клас
  2. Алеко Стефков – V a клас
  3. Али  Стефанов  V a клас
  4. Курбан Курбан – V a клас
  5. Селятин Кадиров – V a клас

Здравословни и безопасни условия на труд

20.08.2019 г.

9:00

№ 22

  1. Роман Николаев – IX б клас

Технология на кулинарната продукция

20.08.2019 г.

9:00

№ 22

  1. Джанел Османов – X б клас

Руски език

21.08..2019 г.

9:00

№ 24

  1. Илиан Игнатов – V a клас
  2. Айрие Исмаил – VI б клас
  3. Ася Бисерова – VI б клас
  4. Васко Ангелов – VI б клас
  5. Денис Неджатин – VI б клас
  6. Илиана Михайлова – VI б клас
  7. Ниази Ниази – VI б клас
  8. Сашо Ангелов – VI б клас

Английски език

21.08.2019 г.

9:00

№ 24

  1. Петя Иванова – VIII a клас

Немски език

21.08..2019 г.

9:00

№ 24

  1. Роман Николаев – IX б клас

Математика

22.08.2019 г.

9:00

№ 27

  1. Алденис Рамадан – V a клас
  2. Алеко Стефков – V a клас
  3. Али  Стефанов  V a клас
  4. Илиан Игнатов – V a клас
  5. Курбан Курбан – V a клас
  6. Мутлу Салим – V a клас
  7. Ася Бисерова – VI б клас
  8. Денис Неджатин – VI б клас
  9. Илиана Михайлова – VI б клас
  10. Ниази Ниази – VI б клас
  11. Петя Иванова – VIII a клас
  12. Демран Юсеинов - VIII б клас
  13. Роман Николаев – IX б клас
  14. Джанел Османов – X б клас

Информационни технолигии

23.08.2019 г.

9:00

№ 29

  1. Алденис Рамадан – V a клас
  2. Алеко Стефков – V a клас
  3. Курбан Курбан – V a клас
  4. Селятин Кадиров – V a клас
  5. Роман Николаев – IX б клас
  6. Джанел Османов – X б клас

История и цивилизации

26.08.2019 г.

9:00

№ 26

  1. Алденис Рамадан – V a клас
  2. Алеко Стефков – V a клас

Гостоприемство в туристическата индустрия

26.08.2019 г.

9:00

№ 26

  1. Роман Николаев – IX б клас

География и икономика

27.08.2019 г.

9:00

№ 23

  1. Алденис Рамадан – V a клас
  2. Алеко Стефков – V a клас
  3. Али  Стефанов  V a клас
  4. Курбан Курбан – V a клас

Отчетност и работа с документи

27.08.2019 г .

9:00

№ 23

  1. Роман Николаев – IX б клас

Човекът и природата

30.08.2019 г.

9:00

№ 20

  1. Алденис Рамадан – V a клас
  2. Алеко Стефков – V a клас
  3. Али  Стефанов  V a клас
  4. Курбан Курбан – V a клас
  5. Мутлу Салим – V a клас
  6. Христо Бисеров – V a клас
  7. Шердин Ниази – V а клас
  8. Селятин Кадиров – V a клас
  9. Айрие Исмаил – VI б клас
  10. Васко Ангелов – VI б клас

Биология и здравно образование

30.08 .2019 г.

9:00

№ 20

  1. Роман Николаев – IX б клас
  2. Джанел Османов – X б клас

ИУЧ Човекът и природата

3.09.2019 г.

9:00

№ 25

  1. Алденис Рамадан – V a клас
  2. Алеко Стефков – V a клас
  3. Али  Стефанов  V a клас
  4. Грациела Миленова – V a клас
  5. Курбан Курбан – V a клас
  6. Илиан Игнатов – V a клас
  7. Мутлу Салим – V a клас
  8. Христо Бисеров – V a клас
  9. Тимур Лаукс – V a клас
  10. Селятин Кадиров – V a клас

Физика и астрономия

3.09.2019 г.

9:00

№ 25

  1. Роман Николаев – IX б клас

Микробиология и хигиена на храненето

4.09.2019 г.

9:00

№ 21

  1. Роман Николаев – IX б клас

Учебна практика по организация на обслужването в ресторанта

4.09.2019 г.

9:00

№ 23

  1. Роман Николаев – IX б клас